صنعت نفت آبادان

آبادان برزیلته

۱۶ بازیکن قرارداد خود را با صنعت‌ نفت به ثبت رساندند

مدیر روابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: با جذب ۱۳ بازیکن جدید قرارداد ۱۶ بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به ثبت رسید.بهزاد معظمی گودرزی افزود: در هفته گذشته و با توجه به زمان باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات این فصل باشگاه‌های کشور تیم صنعت نفت با ۱۳ بازیکن جدید قرارداد امضا کرد.
وی اظهار داشت: هفت بازیکن لیگ برتری و شش بازیکن از لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بازیکنان هستند که قرار‌داد خود را برای فصل آینده با این به ثبت رساندند.
مدیر روابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان ادامه داد: حسن هوری و رسول میر‌طرقی از تیم مس کرمان، ساندرو داسیلوا، علی بداوی و حجت چهارمحالی از تیم فولاد خوزستان، رضا جلالی ثابت از تیم فوتبال استقلال اهواز و فرهاد آل‌خمیس از مقاومت‌سپاسی شیراز بازیکنان لیگ برتری جدید این تیم هستند.
گودرزی تصریح کرد: همچنین گابریل سانتانا از آلومینیوم هرمزگان، عباس مرداسی و سعید پیرسراندیب از شاهین بوشهر، مهرداد میر از پتروشیمی تبریز ، نبی ساکی از مس رفسنجان و رضا جلالی بازیکنانی جدید دیگر تیم صنعت نفت آبادان در فصل آینده خواهند بود.
وی اضافه کرد: با ثبت قرارداد این ۱۳ بازیکن و تمدید قرارداد ایمان پشتاره و داکلاس فردریش و جذب مرتضی برگی‌زر تا‌کنون ۱۶ بازیکن قرار داد خود را با این تیم به ثبت رساندند.
مدیر روابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان همچنین در خصوص ترکیب کادر فنی این نیز گفت: بیژن ذوالفقار‌نسب همچنان به‌عنوان سرمربی تیم، شهرام مهرپیما سرمربی سابق تیم شیرین فراز به عنوان دستیار اول و کاظم فرهانی دروازه‌بان سابق تیم صنعت نفت به عنوان مربی دروازه‌بان‌های این تیم خواهند بود.
گودرزی با اشاره به اینکه تمرینات تیم صنعت نفت برای حضور در فصل آینده باشگاه‌های کشور از روز پنج‌شنبه آغاز شده است، گفت: برای آمادگی هر‌چه بیشتر تیم و با درخواست کادر فنی قرار است در روزهای آتی اردویی در یکی از شهرهای شمالی کشور برگزار شود.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم تیر 1388ساعت 18:26  توسط بچه آبادان  | 

سیاوش سمیعی نیا:از تیم صنعت نفت به کمیته انضباطی شکایت می کنم

بازیکن فصل قبل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از تیم صنعت نفت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهم کرد.
“سیاوش سمیعی نیا افزود: باشگاه صنعت نفت بدون دلیل ۳۰ درصد از قرارداد دو فصل قبل که در لیگ برتر بودیم را کم کرده و فصل قبل هم این کار را تکرار کرده است.
وی اظهار داشت: سه فصل را در تیم نفت حضور داشتم و به گواه همه کارشناسان و هواداران همیشه جز بهترین بازیکنان این تیم بوده ام اما با آمدن ذوالفقارنسب به این تیم همه چیز عوض شد.
سمیعی نژاد ادامه داد: در دو سال گذشته تیم صنعت نفت با آمدن بعضی از افراد به عنوان مدیر ، بدترین دوران خود را سپری کرد.
وی گفت: فصل گذشته به عنوان سرگروه تیم با تمام توان در خدمت تیم نفت بودم اما با آمدن ذوالفقارنسب همه چیز عوض شد و حتی من را در تمرینات راه ندادند.
بازیکن فصل قبل تیم نفت ادامه داد: بعد از رفتن تقوی از تیم نفت و آمدن گله داری بعضی از افراد باشگاه به این مربی فشار می آوردند که مرا از تیم کنار بگذارند اما ذوالفقارنسب که از قبل و زمانی که در تیم سایپا با هم کار می کردیم این کار را کرد ومرا به حاشیه راند.
وی اظهار داشت: متاسفانه در تیم نفت همه نوع تهمت از جمله کم فروشی و خط گرفتن از دیگران به من زدند که هیچکدام واقعیت نداشت.
سمیعی نیا گفت: دوست داشتم این فصل را در تیم نفت بمانم زیرا تیم نفت یکی از بزرگترین تیم های کشور است و بزرگان زیادی در این تیم بوده اند اما با بودن ذوالفقارنسب هرگز در این تیم نمی مانم.
وی در پایان گفت: اگر باشگاه صنعت نفت تمامی حق و حقوق من را ندهد از این تیم به کمیته انضباطی شکایت خواهم کرد.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم تیر 1388ساعت 18:25  توسط بچه آبادان  | 

ملی پوش آبادانی فوتبال ساحلی:برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی کار دشواری دارم

بازیکن ملی پوش تیم فوتبال ساحلی شهید جهان نژادیان آبادان گفت: برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی کار دشواری دارم.
“جواد عسکری” افزود: کادر فنی تیم ملی اردوی مناسبی را در نظر گرفته بودند و تمرینات مناسبی انجام دادیم.
وی اظهار داشت: در این اردو بازیکنان خوبی حضور داشته و از روحیه بالایی برخوردار بودند.
عسکری ادامه داد: برای من و بازیکنانی مانند من که برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شده بودند حضور در اردو بسیار مفید بود.
وی گفت:در این اردو سعی داشتم با تمام توان تمرین کنم و آمادگی خود را به رخ کادر فنی بکشم و به همین دلیل توانستم در فهرست قرار گیرم.
عسکری گفت: اکنون باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی تمرینات منظمی داشته باشم و می دانم برای رسیدن به این هدف کار دشواری خواهم داشت.
وی اظهار داشت: تیم ملی پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد و مطمئن باشید بار دیگر قهرمان خواهیم شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم تیر 1388ساعت 18:24  توسط بچه آبادان  | 

مربی تیم فوتسال بانوان پالایش آبادان: نیاز به بازیکن مطرح داریم

مربی تیم فوتسال بانوان شرکت پالایش نفت آبادان گفت: برای موفقیت در لیگ برتر کشور باید بازیکنان مطرح را جذب کنیم.
“رز جدیدی زاده” افزود: تمرینات آماده سازی تیم برای حضور در لیگ برتر کشور از امروز آغاز شده و بازیکنان در این تمرینات حضور یافتند.
وی اظهار داشت: تمرینات در یک نوبت برگزار می شود و تمرینات بیشتر حالت آماده سازی دارد.
خانم جدیدی زاده ادامه داد: تیم ما در چند پست نیاز به بازیکن دارد که سعی داریم با تست گیری از بازیکنان بومی این کمبودها را برطرف کنیم.
وی گفت: البته برای موفقیت در لیگ برتر کشور باید حداقل سه بازیکن مطرح را جذب کنیم تا از بار تجربه تیم بالاتر برود.
مربی تیم فوتسال بانوان شرکت پالایش نفت آبادان اظهار داشت: در تیم ما بازیکنان با استعدادی حضور دارند که می توانند نتایج خوبی در لیگ برتر کشور کسب کنند.
وی افزود: اکنون مشکل ما عدم انجام بازی های تدارکاتی است که باید پیش از آغاز لیگ برتر کشور چند بازی تدارکاتی برگزار کنیم.
خانم جدیدی زاده گفت: از مدیریت شرکت پالایش نفت آبادان انتظار داریم همکاری لازم با تیم فوتسال بانوان را داشته باشد تا بتوانیم حضور موفقی در لیگ برتر کشور داشته باشیم.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم تیر 1388ساعت 18:23  توسط بچه آبادان  | 

آغاز مسابقات کاراته سبک‌های آزاد قهرمانی آبادان‌

مسابقات کاراته قهرمانی آبادان انتخابی تیم استان برای حضور در مسابقات منطقه‌ای کشور از فردا آغاز می‌شود.
در این مسابقات که با حضور کاراته‌کاهای سبک‌های آزاد برگزار می‌شود، رزمی‌کاران دارای کمربند سبز و بالاتر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
نفرات برتر این مسابقات با نظر کمیته فنی به مسابقات قهرمانی منطقه‌ای کشور انتخاب خواهند شد.
مسابقات کاراته قهرمانی آبادان در سالن ولی‌عصر این شهرستان برگزار می‌شود.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم تیر 1388ساعت 14:35  توسط بچه آبادان  | 

جهانبخش جعفري:از تيم فوتبال صنعت نفت آبادان جدا مي شوم

"جهانبخش جعفري" روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: قرارداد من با تيم صنعت نفت پايان يافته و از اين تيم جدا خواهم شد و به يک تيم دسته اولي ديگر خواهم پيوست.
وي اظهار داشت: البته جدا شدن از تيم صنعت نفت براي من بسيار دشوار و سخت است، اما در فوتبال حرفه اي احساسات جايي ندارد و بايد به فکر آينده باشيم.
جعفري با اشاره به کسب نتايج ضعيف تيم صنعت نفت در طول فصل ليگ دسته يک کشور ادامه داد: تيم صنعت نفت فصل بسيار بدي را پشت سر گذاشت.
وي گفت:تيم صنعت نفت آبادان در فصل گذشته بيشتر از مسايل حاشيه اي ضربه خورد به همين دليل نتوانستيم نتايج لازم را براي صعود به ليگ برتر کسب کنيم.
جعفري گفت: از چند تيم ليگ دسته اولي پيشنهادات خوبي دارم که بعد از بررسي بهترين را انتخاب خواهم کرد.
وي اظهار داشت: فوتبال آبادان پيشينه خوبي در کشور دارد و بزرگان زيادي در اين عرصه به فوتبال کشور معرفي کرده است و جايگاهش در ليگ دسته اول نيست.

+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم تیر 1388ساعت 1:56  توسط بچه آبادان  | 

بازيکن تيم ملي فوتبال ساحلي آبادان: براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي تيم ملي رقابت سختي دارم

"اياد بغلاني" روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: براي دعوت شدن به تيم ملي تلاش زيادي کردم و همراه تيم فوتبال ساحلي "شهيد جهان نژاديان " بازي هاي خوبي را انجام دادم.
وي اظهار داشت: اکنون که به تيم ملي دعوت شده ام بايد قدر اين فرصت را بدانم و از اين موقعيت بهترين استفاده را ببرم.
بغلاني ادامه داد: بازيکناني که در تيم ملي حضور دارند نسبت به من از تجربه بيشتري برخوردار هستند و بيشتر به چشم مي آيند.
وي گفت: در تيم ملي بازيکنان با تجربه و بزرگي حضور دارند که سعي مي کنم از آنان تجارب زيادي را کسب کنم.
ملي پوش تيم فوتبال ساحلي ايران اظهار داشت: تيم شهيد جهان نژاديان آبادان به عنوان تنها نماينده استان خوزستان در ليگ برتر کشور است، اما اين تيم با کمترين امکانات ممکن در اين مسابقات شرکت مي کند.
وي افزود: البته ما تيم بسيار خوب و هماهنگي داريم که به طور حتم در مسابقات ليگ برتر شگفتي ساز خواهيم شد و مقام خوبي را کسب خواهيم کرد.
بغلاني گفت: دعوت شدن پنج بازيکن از تيم ما به تيم ملي که براي نخستين بار است در مسابقات ليگ برتر شرکت خواهد کرد نشان از قدرت بالاي اين تيم است.

+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم تیر 1388ساعت 1:55  توسط بچه آبادان  | 

قهرمان خرمشهری کونگ فو جهان:بدون امکانات ادامه قهرمانی غیر ممکن است

قهرمان خرمشهری کونگ فو جهان در مسابقات کره جنوبی گفت: بدون امکانات ادامه قهرمانی غیر ممکن است.”نوید لالی جمعه زاده” افزود: در این مسابقات رقبای بسیار قوی و قدرتمندی داشتم بخصوص حریف کره ای که یکی از قهرمانان جهان بود.
وی اظهار داشت: در این مسابقات به عنوان تنها نماینده استان خوزستان در تیم ملی بودم که در وزن منفی ۷۰ توانستم با شکست دادن همه رقیبان خود قهرمان جهان شوم.
جمعه زاده ادامه داد: سطح این مسابقات بالا بود و دلیل آن آمادگی خوب همه تیم های شرکت کننده بود و تیم ایران که برای نخستین بار به عنوان رسمی در مسابقات جهانی شرکت کرد توانست در هر پنج وزن و با اقتدار مدال طلا را کسب کند.
وی در خصوص مشکلات این رشته ورزشی در خرمشهر گفت: متاسفانه ما برای تمرین کردن در خرمشهر مشکلات فراوانی داریم که با ادامه این روند ادامه قهرمانی غیر ممکن است.
جمعه زاده اظهار داشت: ما سالن مناسبی در خرمشهر برای تمرین کردن نداریم و تنها سالن این شهرستان فاقد آب و دیگر امکانات است، ضمن اینکه با دستور رییس تربیت بدنی کشور باید برای تمرین کردن در سالن ها اجاره بها پرداخت کنیم.
وی گفت: رشته کونگ فو در خرمشهر علاقه مندان زیادی دارد که با فراهم کردن امکانات لازم می توان به تداوم موفقیت و پیروزی ها در این رشته ورزشی دل بست.

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم تیر 1388ساعت 0:53  توسط بچه آبادان  | 

سرمربی تیم نونهالان نفت آبادان:شایستگی قهرمانی در لیگ دسته اول کشور را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال نونهالان صنعت نفت آبادان گفت: شایستگی قهرمانی در لیگ دسته اول کشور را داشتیم.”کامل شریفی” افزود: سطح مسابقات لیگ دسته اول نونهالان کشور امسال بسیار خوب بود و تیم های شرکت کننده در این رقابت ها برای کسب عنوان قهرمانی و صعود به لیگ برتر برنامه داشتند.
وی اظهار داشت: تیم ما نیز مدت زیادی با یکدیگر تمرین داشتند و از هماهنگی بالایی برخوردار بودند.وی ادامه داد: ما شایستگی عنوان قهرمانی در این مسابقات را داشتیم و صعود به لیگ برتر حق ما بود.
شریفی گفت: سطح مسابقات در لیگ برتر با لیگ دسته اول تفاوت زیادی دارد و ما باید از همین حالا برنامه ریزی مناسبی برای شرکت در این مسابقات داشته باشیم.
وی اظهار داشت: البته زمان زیادی تا شروع مسابقات لیگ برتر داریم اما نباید فرصت را از دست دهیم.
شریفی گفت: اگر باشگاه همکاری لازم را با ما داشته باشد و تمامی امکانات را در اختیار ما قرار دهد قهرمانی در لیگ برتر دور از دسترس نخواهد بود.
سرمربی تیم فوتبال نونهالان صنعت نفت آبادان افزود: هم اکنون مشکل اصلی ما نداشتن زمین مناسب برای تمرین کردن و برگزاری چند دیدار دوستانه می باشد.
تیم فوتبال نونهالان صنعت نفت آبادان روز گذشته در مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتبال نونهالان کشور مقام قهرمانی را کسب کند و به لیگ برتر کشور راه یافت.

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم تیر 1388ساعت 0:51  توسط بچه آبادان  | 

مدرسه آموزشی بسکتبال در آبادان راه اندازی شد

رییس اداره تربیت بدنی آبادان از شروع بکار مدرسه آموزشی بسکتبال در این شهر خبر داد.شمخانی افزود: طبق هماهنگی های انجام شده با هیات بسکتبال آبادان در سه ماه تابستان کلاس آموزشی بسکتبال برای نوجوانان و جوانان آبادانی در این مدرسه دایر می شود.
وی اظهار داشت: در این دوره از کلاس های آموزش های داوری نیز به علاقه مندان به رشته بسکتبال ارایه خواهد شد.این کلاس ها زیر نظر هیات بسکتبال آبادان و زیر نظر مربیان آبادان برگزار می شود.
رییس اداره تربیت بدنی آبادان گفت: این کلاس ها در سالن سرپوشیده ولیعصر (عج)آبادان انجام می شود و تربیت بدنی آبادان برای هر چه بهتر برگزار شدن کلاس ها امکانات لازم را در اختیار هیات بسکتبال قرار خواهد داد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم تیر 1388ساعت 0:50  توسط بچه آبادان  | 

سرمربی تیم نوجوانان نفت آبادان:ابزار مناسب برای صعود به لیگ برتر را در اختیار نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان صنعت نفت آبادان گفت: ابزار مناسب برای صعود به لیگ برتر را در اختیار نداشتیم.”علی بهداروندان” افزود: متاسفانه در مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول کشور نتایج ضعیفی کسب کردیم و نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم.
وی اظهار داشت: تیم های قدرتمندی در این مرحله در گروه ما قرار داشتند که نسبت به تیم ما نتایج بهتری کسب کردند.
بهداروندان ادامه داد: البته در هر سه بازی که ما شکست خوردیم می توانستیم پیروز میدان باشیم که با بدشانسی این فرصت را از دست دادیم.
وی گفت: در مقابل نماینده آذربایجان اشتباهات داوری عامل اصلی شکست تیم بود، زیرا وی از دو ضربه پنالتی ما به راحتی گذشت کرد.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان صنعت نفت آبادان گفت: تیم بسیار خوبی در اختیار داشتیم و این تیم می تواند نسل جدید فوتبال آبادان باشد ولی به دلیل در اختیار نداشتن امکانات لازم ازصعود باز ماندیم.
وی اظهار داشت: ما باید این ناکامی را فراموش کنیم و به فکر آینده باشیم و باید برای فصل بعدی برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم.
بهداروندان افزود: فوتبال آبادان بازیکنان و استعدادهای زیادی دارد که نیاز به امکانات دارند در غیر این صورت نباید انتظاری موفقیت های بیشتری از آنها داشته باشیم.

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم تیر 1388ساعت 0:49  توسط بچه آبادان  | 

ذوالفقارنسب:باید بازیکنان مورد نظر را هر چه زودتر جذب کنیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باشگاه صنعت نفت باید بازیکنان مورد نظر برای صعود به لیگ برتر را هر چه زودتر جذب کند.دکتر”بیژن ذوالفقارنسب” افزود:تیم صنعت نفت برای صعود به لیگ برتر نیاز به بازیکنان مطرح و لیگ برتری دارد.
وی ادامه داد:لیست چند بازیکن را به باشگاه داده است و باشگاه نیز برای تقویت تیم در مسابقات فصل جدید دسته یک باید هر چه زودتر این بازیکنان را جذب کند.
وی اظهار داشت: تیم نفت باید نسبت به دیگر تیم های لیگ زودتر شروع به خرید و جذب بازیکن کند و زودتر لیست خود را ببندد و تمرینات آماده سازی وبدن سازی را زودتر آغاز نماید.
ذوالفقارنسب ادامه داد: از تیم فصل گذشته نفت فقط چند بازیکن را ابقا می شوند زیرا این تیم فصل گذشته عملکرد ضعیفی داشت.
وی گفت: در تست گیری از بازیکنان آبادانی هیچ بازیکنی نتوانست نظر کادر فنی را به خود جلب کند و تنها دو بازیکن را برای تیم امید باشگاه در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: در آبادان انتظارات از تیم صنعت نفت بسیار بالا است و ما باید تیمی را روانه مسابقات لیگ یک کنیم که جزو مدعیان صعود به لیگ برتر باشد در غیر این صورت مشکلات فصل گذشته در تیم تکرار خواهد شد.
وی تصریح کرد: از باشگاه انتظار می رود تمام تلاش خود را برای جذب بازیکنان مورد نظر انجام دهد و برنامه های خود رابه طور جدی تر دنبال کند.
وی گفت: در لیست خرید ما چند بازیکن لیگ برتری وجود دارد که اگر بتوانیم آنان را جذب کنیم به طور حتم تیم مقتدر و به مراتب بهتری نسبت به فصل گذشته روانه میدان خواهیم کرد.

+ نوشته شده در  شنبه ششم تیر 1388ساعت 2:10  توسط بچه آبادان  | 

“سعید حلافی” : دوست دارم در لیگ برتر ایران بازی کنم

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: فکر نمی کردم در لیست نهایی تیم ملی امید قرار نداشته باشم.”سعید حلافی” افزود: در اردوهای قبلی تیم ملی امید و در تمرینات جز نفرات آماده بودم و کادر فنی نظر مساعدی نسبت به من داشت.
وی اظهار داشت: انتظار نداشتم جز لیست نهایی کادر فنی تیم امید نباشم زیرا این توانایی را داشتم که حتی جزو نفرات اصلی این تیم باشم.
وی ادامه داد: البته در تیم امید نفرات با انگیزه و خوبی حضور دارند که رقابت سالمی در اردوهای قبلی با هم داشتیم ونفراتی که در لیست نهایی قرار دارند به طور حتم بهترین نفرات فوتبال کشور هستند.
حلافی گفت: به نظرات کادر فنی تیم ملی امید احترام می گذارم اما اعتقاد دارم که می توانستند نام مرا در فهرست اسامی ۳۰ نفر منتخب قرار دهند.
وی در خصوص وضعیتش در تیم صنعت نفت آبادان گفت: هنوز تکلیف من با تیم صنعت نفت مشخص نیست وهنوز در مورد فصل آینده مذاکره ای با مسوولان این باشگاه نداشته ام.
وی اظهار داشت: از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و بیشتر دوست دارم در لیگ برتر ایران بازی کنم.
حلافی گفت: تا هفته آینده تکلیف خود با باشگاه صنعت نفت را مشخص خواهم کرد.

+ نوشته شده در  شنبه ششم تیر 1388ساعت 2:8  توسط بچه آبادان  | 

مدرسه فوتبال استقلال آبادان آغاز به کار کرد

مدیر عامل باشگاه ورزشی استقلال آبادان از آغاز فعالیت مدرسه فوتبال این باشگاه در این شهر خبر داد.” نوروز زمانی” افزود: هدف از فعالیت مدرسه فوتبال استقلال شناسایی بازیکنان نخبه آبادانی است.
وی اظهار داشت: تمرینات مدرسه فوتبال آبادان زیر نظر مربیان جوان آبادانی انجام می شود و سعی می شود تمامی امکانات را در اختیار آنها قرار گیرد.
وی ادامه داد: متاسفانه در چند سال گذشته آبادان فاقد یک مدرسه فوتبال بود و این در حالی است که فوتبال امروزی روی بازیکنان پایه بیشتر برنامه ریزی می کنند.
زمانی گفت: باشگاه استقلال آبادان به صورت فردی اداره می شود و نمی توان تمامی امکانات لازم را برای این مدرسه محیا کرد و در این راه نیاز به حمایت مسوولان وجود دارد.
وی اظهار داشت: باشگاه استقلال آبادان در تمامی رده های سنی در فوتبال آبادان فعالیت دارد و همیشه جزو مدعیان اصلی قهرمانی در مسابقات آبادان بوده است .
زمانی در پایان گفت: در سه ماه تابستان تمرینات این باشگاه به صورت گسترده برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه ششم تیر 1388ساعت 2:7  توسط بچه آبادان  | 

“ره ناتو مدریوس”:فصل آینده قراردادم را با تیم نفت تمدید خواهم کرد

بازیکن برزیلی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فصل آینده قراردادش را با تیم نفت تمدید خواهد کرد.”ره ناتو مدریوس” افزود: قراردادش با تیم صنعت نفت به پایان رسیده است اما از این تیم پیشنهاد جدیدی دارد و قصد دارد در این تیم بماند.
وی اظهار داشت: از چند تیم ایرانی نیز پیشنهاداتی داشته اما بعد از زندگی دو ساله در آبادان قصد دارد فوتبال خود در ایران را فقط در آبادان ادامه دهد.
ره ناتو گفت: همچنین از لیگ های برزیلی نیز پیشنهاداتی داشته، اما از نظر مالی پیشنهادات خوبی نیستند.
وی در خصوص عدم صعود تیم نفت به لیگ برتر گفت: تیم نفت در فصل گذشته دچار مسائلی شد که روی روند نتیجه گیری تیم تاثیر منفی داشت.
وی اظهار داشت: البته تیم نفت در بیشتر بازی ها دچار بدشانسی می شد و موقعیت هایش وارد دروازه نمی شد.
ره ناتو گفت: جایگاه فوتبال آبادان در لیگ دسته اول فوتبال کشور نیست زیرا این شهر بازیکنان جوان و با استعدادی دارد که می توانند در لیگ برتر نتایج درخشانی کسب کنند.
وی اظهار داشت: تکلیف او با تیم صنعت نفت تا هفته آینده مشخص خواهد شد و سعی می کند با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین تصمیم را بگیرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم تیر 1388ساعت 23:56  توسط بچه آبادان  | 

دروازه بان برزیلی تیم نفت آبادان قراردادش راتمدید می کند

دروازه بان برزیلی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: قراردادش را با تیم صنعت نفت تمدید خواهد کرد.”فردریش داگلاس” افزود:قصد دارد قراردادش را با تیم نفت آبادان یک فصل دیگر تمدید کند.
وی اظهار داشت: فصل گذشته از زندگی در آبادان و شرایط این تیم رضایت کامل داشته است و دوست دارد امسال را نیز در آبادان سپری کند.
وی ادامه داد: رفتار هواداران آبادانی در طول فصل گذشته با او بسیار خوب بود و هر جا که می رود ازاو خواسته می شود که در این تیم بماند.داگلاس گفت: تیم صنعت نفت هواداران بی شمار و متعصبی دارد که باید با اتکا به آنان به لیگ برتر باز گردد.
وی تصریح کرد: کار کردن با “ذوالفقارنسب” برای او بسیار مفید بوده و نکات زیادی را از وی آموخته و امسال نیز قصد دارد در کنار وی چیزهای بیشتری یاد بگیرد.
وی اظهار داشت: از چند تیم ایرانی نیز پیشنهاداتی داشته اما تیم صنعت نفت اولین گزینه ی اوست و اگر با این تیم به توافق نرسد پیشنهادات دیگر را بررسی خواهد کرد.
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم تیر 1388ساعت 23:55  توسط بچه آبادان  | 

افتتاح نخستین مدرسه فوتبال حرفه‌ای در آبادان

نخستین مدرسه فوتبال حرفه‌ای در آبادان صبح امروز با حضور پیشکسوتان و فعالان ورزش فوتبال این شهرستان افتتاح شد.
سعید مجد افزود: راه‌اندازی این مدرسه با توجه به وجود استعدادهای نهفته در زمینه ورزش مفرح و پرطرفدار فوتبال در سطح شهرستان آبادان صورت گرفته که تاکنون استقبال خوبی از ظرفیت‌های این واحد آموزشی از سوی خانواده‌ها به عمل آمده است.
وی اظهار داشت: این مدرسه داری دو بخش سالن آموزشی برای آموزش‌های تئوری و زمین چمن برای انجام فعالیت‌های عملی است.
این مسئول خاطرنشان کرد: این مدرسه دارای ۱۷ کادر آموزشی است و به شکل خصوصی اداره می‌شود.
مدیر مدرسه فوتبال تصریح کرد: این مدرسه در گروه‌های سنی مختلف زیر ۱۰ سال با مربی‌گری محمد مرادی، ۱۱ سال سید کریم موسوی، ۱۲ سال شاهین سودانی و بالای ۱۳ سال منصور آرام فعالیت می‌کند.
وی ادامه داد: امید قنوانی مربی ویژه تکنیک‌های پایه و کارهای تخصصی و حسین رادان مربی آنالیزور است.
مجد در خصوص ویژگی مربیان مدرسه فوتبال گفت: مربیان در نظر گرفته شده در این مدرسه تخصص فوتبال، دارای مدرک مربی‌گری در آسیا و اینترمیلان و هشت سال مربیگری در مدرسه فوتبال صنعت نفت هستند.
وی از وجود کلاس‌های ویژه روانشناسی و مشاوره خانواده در این حاشیه این مدرسه خبر داد و گفت: آشنایی با زبان انگلیسی و برگزاری اردوهای فرهنگی ـ ورزشی از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده در این مدرسه است.
مدیر مدرسه فوتبال تصریح کرد: ورزش‌دوستان پس از گذراندن ترم‌ها و در صورت حرفه‌ای بودن به مرکز استان و حتی تیم ملی معرفی می‌شوند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم تیر 1388ساعت 23:55  توسط بچه آبادان  | 

کشتی آبادان برای پیشرفت، نیاز به حمایت دارد

مربی تیم کشتی آبادان گفت: کشتی آبادان برای پیشرفت نیاز به حمایت دارد.سید علی موسوی”  افزود: تیم کشتی آبادان در چند ساله گذشته به دلیل نداشتن امکانات دچار افت شدیدی شده است و این افت روز به روز بیشتر می شود.
وی اظهار داشت: کشتی آبادان برای پیشرفت نیاز به حمایت دارد و این حمایت باید از جانب مسوولان و سازمان های این شهرستان صورت گیرد.
وی ادامه داد: البته یکی دیگر از دلایل افت کشتی آبادان عدم برگزاری تورنمنت های مختلف و شرکت نکردن کشتی گیران جوان ما در مسابقات است.موسوی گفت: کشتی آبادان دارای پتانسیل های زیادی است اما امکانات اندک و نبود بودجه مناسب باعث شده جوانان با استعداد، دیگر قید کشتی را بزنند.
وی اظهار داشت: بارها مشکلات کشتی آبادان را به گوش مسوولان شهرستان رساندیم اما هیچیک از آنها حاضر به همکاری با ما نشدند.
وی افزود: اگر شرایط کشتی این گونه باشد در آینده نه چندان دور شاهد فروپاشی کشتی آبادان خواهیم بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم تیر 1388ساعت 23:52  توسط بچه آبادان  | 

بیژن ذوالفقارنسب سرمربی تیم فوتبال نفت در فصل آینده است

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: “بیژن ذوالفقارنسب” در فصل آینده به عنوان “سرمربی” هدایت تیم فوتبال نفت در لیگ دسته اول فوتبال کشور را بر عهده خواهد داشت.”بهزاد معظمی گودرزی” افزود: قرارداد ذوالفقارنسب با تیم صنعت نفت به مدت یک و سال و نیم منعقد شده بود که یک سال دیگر از قرارداد وی با این باشگاه باقی مانده است.
وی اظهار داشت: ذوالفقارنسب برنامه خود برای فصل آینده را به مسوولان باشگاه اعلام کرده است و باشگاه نیز همکاری لازم را با این مربی انجام خواهد داد.
گودرزی گفت: در روزهای گذشته، رسانه های محلی و کشوری خبر از سرمربی گری “احمد طوسی” در تیم صنعت نفت داده اند که هیچکدام از این خبرها واقعیت نداشته است.
وی افزود: ذوالفقارنسب تا پایان هفته جاری به آبادان می آید و تمرینات تیم نفت زیر نظر وی آغاز خواهد شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم تیر 1388ساعت 13:46  توسط بچه آبادان  |